وبلاگ

گذری بر مبلمان

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

 مبلمان واسطه ای است بین معماری و افراد. آن ها با ایجاد آسودگی و سهولت در فعالیت ها و وظایف ما، فضاهای داخلی را سکونت پذیر می سازند. با اینکه دیوار، کف، سقف، در و پنجره در طراحی معماری ساختمان پایه ریزی می شوند، اما گزینش و چیدمان عناصر داخلی متحرک (مبلمان) از  وظایف طراح داخلی است.


امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

لزوم بهرمندي از استانداردهاي محصول صندلي اداري ومعرفي استاندارد
1-مقدمه:

استانداردها به عنوان يک الگوي مشترک در طول تمدن بشري همواره در خدمت علم دانش بوده اند آنها بر اساس يک زبان يا فهم مشترک بوجود آمده اند و آنقدر در اشکال زندگي نفوذ کرده اند که بصورت معمول و روزمره گشته اند.


امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال

آیا کمر شما بعد نشستن زیاد در حین کار صدمه دیده است؟ استفاده ازین راهنما برای انتخاب یه صندلی اداری (کار) که هم از لحاظ راحتی و هم از لحاظ سلامت مورد نظر باشد، می تواند مناسب باشد.
وقتی ارگونومیک تجهیزات اتاق کار اداری برای ما مهم جلوه می کند، هیچ چیز به اندازه صندلی اداری راحت و مجهز شده از لحاظ فیزیک بدنی مهم نیست. یک صندلی اداری که متناسب شما است به خوبی یک تفاوت بزرگ را در پایان روز کاری در سرتارسر بدن شما ایجاد می کند و شما آن را به وضوح احساس خواهید کرد.


امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

اگر قصد خرید صندلی و یا مبلمان اداری را برای دفتر کار خود دارید بهتر است قبل از خرید و یا انتخاب این مطلب را بخوانید. نکات مهمی وجود دارد که باید در هنگام انتخاب صندلی ها و مبلمان اداری مد نظرتان باشد.امروزه همه ما ساعات طولانی از روز را در محل کار خود می گذرانیم و تعداد بسیار زیادی از ما در دفاتر اداری مشغول به کار هستیم. بنابراین انتخاب مبلمان مناسب برای فضاهای اداری نقش بسیار مهمی در سلامتی جسمی ما خواهد داشت. در این مطلب می خواهیم نکات بسیار مهمی را در خصوص مبلمان اداری راحت و مناسب با شما در میان بگذاریم.


صفحه2 از2

                 نشانی: تهران - غرب به شرق اتوبان آزادگان - بعد از اتوبان ساوه - خیابان عرفان - خیابان حشمت - پلاک 113      واحد فروش:66259983 -021    کارخانه: 02195118865  همراه: 09912150810

  ©شهریور 94 کلیه حقوق برای گروه آرکانو محفوظ می باشد |مبلمان اداری آرکانو ...نوآوری برای راحتی