وبلاگ

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

توجه به اینکه بیشترین ساعاتی را که فرد روی صندلی می نشیند مربوط به محل کار وی میباشد ، مبلمان اداری بینو ، برای صندلیهای کارشناسی مجموعه ای راگرد آوری کرده که علاوه بر زیبایی به حفظ سلامت پرسنل شما نیز به عنوان برترین ویژگی کمک میکند.رضایت کارمندان و پرسنل شما برای مبلمان اداری  مهم است و مبلمان اداری بینو سعی کرده باارائه مجموعه متنوعی از صندلیهای کارشناسی و صندلی کارمندی این موضوع را ثابت نماید. بحث استانداردهای طراحی و همچنین ارگونومی نیز در محصولات مبلمان اداری دیده شده است .


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

        مهمترین عملکرد دیوارها،  جداسازی کامل یا تقریبی فضاهای مختلف از یکدیگر است.  این عملکرد، در محیط های اداری و دیگر فضاها می‌تواند نقش مهمي را در شکل دهی به شخصیت فضاهای داخلی و یا حتی خارجی یک ساختمان، ايفا كند.  با تقسیم فضا از طریق دیوارها و دیوارکشی بین بخش های مختلف کاری، می توانيد فضایی با چند کاربری طراحی كنيد.

        در سیستم طراحی داخلی سنتی، چه در منازل و چه در محیط های کاری و اداری، معمولا هر فضا توسط چهار دیوار محصور و فعالیت ها در داخل این به اصطلاح چهار دیواری ها انجام می شود.  در عصر حاضر، با تغییراتی که در سبک زندگی و پیشزفت تکنولوژی و به تبع آن در اندازه و مساحت فضاها ایجاد شده، تعریف چهارچوب فعالیت ها نیز تغییر کرده است.  امروزه تقسیم فضا به صورتی انجام می شود که جریان سیال انرژی و سبک معماری و طراحی داخلی در کل مجموعه، قابل حرکت و دیدن باشد و کلیت طراحی و درک فضا بوسیله دیوارهای بلند جداکننده، از بین نرفته باشد.  این گونه تقسیم بندی، به ویژه در سیستم های اداری که مجزا هستند اما اشراف مدیریت به کل سیستم وجود دارد،  تقسیم بندی شناور نامیده می شود و نوع جداسازی را پارتیشن بندی شناور می نامند.  لغت پارتیشن  ( Partition ) به معنی جداسازی و قسمت بندی است.


امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

دیده شده است که دکور دفتر برای هر مجموعه بسیار مهم است. برای هر صاحب دفتر بسیار مهم است که در مورد مدیریت یک  بهتر سیستم کار، بسیار مهم باشد. هنگام تزئین دفتر، باید اهمیت مدیریت فضای اداری و پر کردن آن با نوع مناسب مبلمان را بدانید. بسیار مهم است که مشتریان شما هنگامی که به دفتر شما می آیند، احساس آرامش کرده و تحت تاثیر قرار می گیرند. دیده شده است که مردم در گذشته خرید مبلمان را از مغازه های مارکدار آغاز کرده اند. مارک ها به شما سفارش و تقاضای مبلمان را ارائه می دهند، اما برای شما نیز بسیار هزینه آور هستند. هنگامی که در مورد مبلمان اداری صحبت می کنیم، باید بدانید که هدف اصلی خرید مبلمان اداری این است که نیازهای اداری را بر آورده کند.


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

مزایای زیرپایی در فضای اداری

هر کس می خواهد از مزایای مبلمان اداری ارگونومیک به نهایت استفاده کند. در حالی که صندلی های ارگونومیک روی کمر، گردن و شانه ها تمرکز می کنند، مهم است که پاها را فراموش نکنید. پشتیبانی کامل بدن برای سلامت تمام بدن بسیار مهم است. در اینجا چند دلیل برای اینکه شما نیاز به اضافه کردن زیرپایی دارید آمده است:


گذری بر مبلمان

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

 مبلمان واسطه ای است بین معماری و افراد. آن ها با ایجاد آسودگی و سهولت در فعالیت ها و وظایف ما، فضاهای داخلی را سکونت پذیر می سازند. با اینکه دیوار، کف، سقف، در و پنجره در طراحی معماری ساختمان پایه ریزی می شوند، اما گزینش و چیدمان عناصر داخلی متحرک (مبلمان) از  وظایف طراح داخلی است.


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

مزایای مبلمان اداری ارگونومی

اگر شغل شما مستلزم ساعت ها نشستن یا تایپ کردن است، تقریبا استرس و تنش اجتناب ناپذیر است. وقتی که مبلمان اداری نامناسب وجود دارد، راحتی اغلب قربانی می شود. با مبلمان ارگونومیک، راحتی در حال حاضر یک گزینه مهم است. ارگونومی، با تعریف، “در نظر گرفته شده برای ارائه آسایش مطلوب و جلوگیری از استرس یا آسیب” است. این که آیا شما در حال تهیه دفتر خود هستید و یا ایجاد یک فضای کاری جدید در خانه خود، انواع مبلمان ارگونومیک و خرید آن راحتی را ایجاد می کنند. در کل، مبلمان ارگونومیک این مزایا را ارائه می دهد:


امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

لزوم بهرمندي از استانداردهاي محصول صندلي اداري ومعرفي استاندارد
1-مقدمه:

استانداردها به عنوان يک الگوي مشترک در طول تمدن بشري همواره در خدمت علم دانش بوده اند آنها بر اساس يک زبان يا فهم مشترک بوجود آمده اند و آنقدر در اشکال زندگي نفوذ کرده اند که بصورت معمول و روزمره گشته اند.


صفحه1 از2

                 نشانی: تهران - غرب به شرق اتوبان آزادگان - بعد از اتوبان ساوه - خیابان عرفان - خیابان حشمت - پلاک 113      واحد فروش:66259983 -021    کارخانه: 02195118865  همراه: 09912150810

  ©شهریور 94 کلیه حقوق برای گروه آرکانو محفوظ می باشد |مبلمان اداری آرکانو ...نوآوری برای راحتی