وبلاگ

نحوه انتخاب صندلی اداری

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

آیا کمر شما بعد نشستن زیاد در حین کار صدمه دیده است؟ استفاده ازین راهنما برای انتخاب یه صندلی اداری (کار) که هم از لحاظ راحتی و هم از لحاظ سلامت مورد نظر باشد، می تواند مناسب باشد.
وقتی ارگونومیک تجهیزات اتاق کار اداری برای ما مهم جلوه می کند، هیچ چیز به اندازه صندلی اداری راحت و مجهز شده از لحاظ فیزیک بدنی مهم نیست. یک صندلی اداری که متناسب شما است به خوبی یک تفاوت بزرگ را در پایان روز کاری در سرتارسر بدن شما ایجاد می کند و شما آن را به وضوح احساس خواهید کرد.

بسیاری از کسانی که از درد کمر و دیگر ناراحتی های دیگر رنج می برند در واقع به دلیل نتیجه مستقیم نشستن در یک صندلی غیر استاندارد است. تقریبا تعداد ۱۰۰ عضله شما هنگامی که در صندلی کار نشسته اید به کار می افتد، پس گزینش یه صندلی اداری (کار) که هم از لحاظ راحتی و سلامتی طراحی شده باشد، می تواند خوب باشد.
هدف کلی انتخاب یه صندلی اداری (کار) در این نوشته بر اساس معیارهای وب سایت دپارتمان ایمنی حرفه ای شغلی و مدیریت سلامت ایالات متحده آمریکا می باشد. یک وضعیت خوب نشستن بر روی صندلی بر اساس این معیار ها، نشستن به صورت عمودی است. در واقع هدف شما برای صندلی اداری مد نظرتان اساسا باید شما را قادر به: نشستن راحت و متکی به یک حالت قائم باشد; پا بر روی زمین کاملا صاف باشد; سر کمی در وضعیت رو به پایین برای انجام کار یا دیدن صفحه کامپیوتر کج باشد; و ساعد و ران ها در یک زاویه ۹۰ درجه باشد.

صندلی اداری

وضعیت نشسته عمودی در تصویر بالا
نیم تنه کاربر و گردن تقریبا در یک خط عمودی است، ران ها تقریبا به صورت افقی هستند و ساق های پا هم در وضعیت عمودی قرار گرفته است.


                 نشانی: تهران - غرب به شرق اتوبان آزادگان - بعد از اتوبان ساوه - خیابان عرفان - خیابان حشمت - پلاک 113      واحد فروش:66259983 -021    کارخانه: 02195118865  همراه: 09912150810

  ©شهریور 94 کلیه حقوق برای گروه آرکانو محفوظ می باشد |مبلمان اداری آرکانو ...نوآوری برای راحتی